Restaurace

Pohled do restaurace penzionu v Peci pod Sněžkou

Už jste obědvali či večeřeli u praskajícího krbu, zapálenými svíčkami v útulné roubené restauraci pod horskými velikány?
Ne? Pak určitě musíte přijet! Pochutnáte si na pravé české kuchyni s množstvím krkonošských specialit a výběrem z mezinárodní kuchyně. Krkonošské kyselo a domácí pizza naší paní kuchařky jsou prý nejlepší v širém okolí.

Posezení v restauraci penzionu
Restaurace je nekuřácká a je uzpůsobená pro rodiny s dětmi, takže zde nechybí dětská stolička či hry pro děti. Ubytovaným poskytujeme polo či plnou penzi. Dáte-li nám dopředu vědět, připravíme Vám i vegetariánská jídla či jiné speciality. Velmi oblíbené jsou speciality ze zvěřiny, svatovavřinecká kachna a další pocchoutky.
Útulný koutek pro partu přátel
Kout pro partu přátel s velkým stolem. Můžete zde s přáteli posedět, zahrát šipky či ochutnat nějaké speciality z nápojového lístku.
Krb v restauraci penzionu Sněžná Sova

Zažijte ten pocit, když se vracíte z venku promrzlí a zkřehlí a uvnitř na Vás čeká opravdové teplo z ohně. Věřte, že se od něho nebudete moci odtrhnout.

Posezení na terásce před penzionem s výhledem do Pece pod Sněžkou
Letní zahrádka s výhledem do Pece pod Sněžkou a Velké Úpy, kde za teplého rána můžete snídat a budete-li mít štěstí pozorovat pasoucí se srnky. Není nic krásnějšího než probouzející se den a vůně kávy mísící se s vůní čerstvého pečiva. K dispozici je zde i posezení s grilem, takže rozhodnete-li se místo večeře grilovat, připravíme Vám vše potřebné.
WordPress Backup